Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
DriveRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 2.5
WargamesRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 4.5