Series
Ratings
68
Prison SchoolRated ★ 2.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 2.0
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 4.5- 주먹이 운다 - 도쿄 익스프레스Rated ★ 3.0
- Crying Fist Season 3Rated ★ 4.0
- Crying Fist Season 2Rated ★ 4.0
Crying Fist Season 1Rated ★ 3.0- Crying Fist Dragon vs. TigerRated ★ 4.0
- YeonghwadangRated ★ 4.5
A je to!Rated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 2.5