Movies
Ratings
511
I, RobotRated ★ 3.5- AlbatrossRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
99 HomesRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0
The Break-UpRated ★ 3.5
Labor DayRated ★ 3.5
DismissedRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Definitely, MaybeRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
WildRated ★ 3.5
The VanishingRated ★ 3.0
Still LifeRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5