Titles you rated
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Safe HavenRated ★ 5.0
You've Got MailRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 4.0
AbductionRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
The CallRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0