Titles you rated
Why Women KillRated ★ 5.0
Those Who Cross the Line - Korean PeninsulaRated ★ 4.0
Those Who Cross the LineRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0