Titles you rated
SearchingRated ★ 5.0
Grave EncountersRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5