Series
Ratings
70
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 2.5- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.5
LegionRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5