Movies
Ratings
62
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 2.0
The Gifted HandsRated ★ 1.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
AquamarineRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
GhostRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 2.0