Titles you rated
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
The CallRated ★ 3.5
The TruckRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0