Titles you rated
Perfect GameRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0