Movies
Ratings
914
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Pale Blue EyeRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
GhostedRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.5
WolfsRated ★ 3.5