Titles you rated
IronheartRated ★ 2.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
Secret InvasionRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
Ms. MarvelRated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5