Movies
Ratings
52- WishRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0