Movies
Ratings
302
PredestinationRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
Enough SaidRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The DenRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
American History XRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0