Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 3.5
WaywardRated ★ 2.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Rap Sh!tRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.5
Station ElevenRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 3.5
Hacks Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 2.5