Series
Ratings
18
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 3.5