Movies
Ratings
462
Little ForestRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 3.0
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 2.5
Big BangRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
American AssassinRated ★ 1.5- D-WarRated ★ 0.5
HauntersRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.5