Titles you rated
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Sir Alex Ferguson: Never Give InRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0