Movies
Ratings
170
ArmageddonRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5