Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0