Titles you rated
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 0.5
The WailingRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 5.0- Capitalism: A Love StoryRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0