Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0