Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
DoomRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
1 Litre of TearsRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
BraveRated ★ 3.0