Movies
Ratings
461
The Phantom LoverRated ★ 2.5
FrequencyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Lorenzo's OilRated ★ 3.5
RockyRated ★ 0.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5