Movies
Ratings
77
WhiplashRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
SleuthRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0