Titles you rated
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5