Movies
Ratings
31
August RushRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0