Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0