Series
Ratings
91- Little Girl DetectiveRated ★ 4.5
- Inspector Park Moon SooRated ★ 4.0
- Secret CampusRated ★ 4.0
- Late Night HospitalRated ★ 4.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.0- KkangsooniRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 5.0
JejoongwonRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 3.0
Tree of HeavenRated ★ 3.0
Which Star Are You From?Rated ★ 3.0- BodyguardRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.0