Movies
Ratings
842
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Dan Da Dan: Evil EyeRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 1.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 2.5