Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.0