Movies
Ratings
25
Legends of the FallRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0