Series
Ratings
13
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0