Titles you rated
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.0
NeighborsRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.0
My DictatorRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5