Movies
Ratings
41
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
GoldenEyeRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Upstream ColorRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0