Movies
Ratings
194
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
CasperRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Book of EliRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0