Movies
Ratings
223
Decision to LeaveRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
A Dog's JourneyRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Draft DayRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Love at Second SightRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
UpRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0