Movies
Ratings
522
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Everybody Wants Some!!Rated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
PeppermintRated ★ 3.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 4.0
Little ManRated ★ 3.5
Kiss of the DragonRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 5.0
Twinkle, Twinkle, Lucky StarsRated ★ 4.5
City Of The Rising SunRated ★ 4.0
I Still Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
Who are You?Rated ★ 4.5
Handsome SiblingsRated ★ 5.0
The InvasionRated ★ 4.0
Mr. Vampire 2Rated ★ 3.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0