Titles you rated
PietaRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0