Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
xXxRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0