Movies
Ratings
23
Miss GrannyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0