Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0