Titles you rated
MaleficentRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0