Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0