Movies
Ratings
60
FailanRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Two MoonsRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0