Movies
Ratings
236
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Wild HogsRated ★ 4.0
Jingle All the WayRated ★ 3.0
Tropic ThunderRated ★ 1.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0