Movies
Ratings
481
HairsprayRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
LegendRated ★ 1.5
Inside MenRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Sweet Home AlabamaRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0