Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
AuditionRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.0