Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0- Superjail!Rated ★ 5.0
- Mr. PicklesRated ★ 5.0
Ugly AmericansRated ★ 4.5
Ugly AmericansRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 2.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
LoveRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
ManiacRated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 3.0- Chewing GumRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 5.0