Titles you rated
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Point ManRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
Gemini ManRated ★ 2.0
Bad Boys for LifeRated ★ 2.5
King RichardRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 4.0
MorbiusRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.0